DANETIUS (Petrus). Magnum Dictionarium Latinum et Gallicum ad pleniorem planioremque scriptorum latinorum intelligentiam. Lyon, Deville 1738. in-4. Veau, dos orné (Rel. de l'époque)
Beau frontispice allégorique gravé par J. B. Scotin le Jeune
Estimation : 30 € à 50 €